KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14776230
nr 1477 6230
Kopparstick
4 st, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 62x77 cm
Kondition: slitage, skador, skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:10:33
1/7 09:32:39
100 kr
4/7 00:18:05